stomatolog stomatologia warszawa

Nasi lekarze

JOANNA PETRENKO - lekarz dentysta
Absolwentka Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie.
Posiada długoletnie doświadczenie w stomatologii zachowawczej, estetycznej i dziecięcej. Zajmuje się leczeniem endodontycznym z użyciem mikroskopu zabiegowego, wykonuje ekstrakcje zębów oraz stałe uzupełnienia protetyczne. Uczestniczka wielu kursów i szkoleń stomatologicznych.

MARIUSZ CIĘCIARA - lekarz dentysta, chirurg, implantolog
Ukończył studia na Wydziale Stomatologii Wojskowej Akademii Medycznej i Akademii Medycznej w Łodzi w 1995r. Od 1996r. pracował jako asystent, potem jako starszy asystent w Poradni Chirurgii Stomatologicznej Instytutu Stomatologii Centralnego Szpitala Klinicznego Wojskowej Akademii Medycznej w Warszawie, następnie Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej w Warszawie. Specjalista z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki i chirurgii stomatologicznej. Na Uniwersytecie Medycznym im. Goethego we Frankfurcie uzyskał dyplom specjalisty z zakresu implantologii stomatologicznej pod kierownictwem prof. dr G.H. Nentwiga. Obecnie w trakcie kursu specjalizacyjnego z mikrochirurgii tkanek przyzębia pod kierownictwem prof. dr Marcusa Huerzelera. Uczestnik licznych szkoleń i kongresów w Polsce, Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Szwajcarii, Szwecji i na Węgrzech.

IWONA PIOTRKOWICZ - lekarz dentysta, ortodonta
Absolwentka Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizację I stopnia uzyskała w zakresie stomatologii ogólnej, a II w zakresie ortodoncji. Asystent Zakładu Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Poradni Ortodoncji Mazowieckiego Centrum Stomatologii. Uczestniczka licznych zjazdów stomatologicznych w kraju i zagranicą. Prowadziła badania kliniczne w Malmö w Szwecji. Od 2008r. Kierownik Poradni Ortodoncji w Mazowieckim Centrum Stomatologii, gdzie pełni również funkcję kierownika specjalizacji lekarzy w zakresie ortodoncji.

KATARZYNA WÓJTOWICZ-CIESIOŁKA - lekarz dentysta
Absolwentka Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie. Posiada długoletnie doświadczenie w stomatologii zachowawczej, estetycznej i dziecięcej. Wykonuje drobne zabiegi chirurgiczne oraz ekstrakcje zębów.
W 2012r. ukończyła studia podyplomowe na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym z zakresu medycyny estetycznej.Karta stałego pacjenta
karta stałego pacjenta
Karta stałego pacjenta to zniżki na wybrane usługi stomatologiczne »
Chcesz skorzystać z naszych usług?

zadzwoń: 22 646 97 70
ul.Wiktorska 7/11
02-587 Warszawa

telefony:
22 646 97 70 
22 646 97 73 
507 165 137 
e-mail: dentalife@dentalife.pl 
Czynne:

poniedziałek-piątek:
sobota

8.00 - 21.00
9.00 - 15.00
Copyright © 2001-2023 by DENTALIFE o klinice | zabiegi | cennik | nasi lekarze | sprzęt stomatologiczny | gdzie jesteśmy
  projektowanie ogrodów   projekt i wykonanie : VEGA Internet Studio